Residence Vyšehradská - 2L

Apartmán je plně vybavený a vhodný pro 2 osoby. V současné době je dlouhodobě pronajatý.
Apartman
Ikona

Wifi

Ikona

2 osoby

Ikona

Zahrada

Ikona

Blízko do centra

Ikona

Dlouhodobý pronájem

Residence Vyšehradská se nachází v bezpečné a klidné čtvrti Karlových Varů jen pár kroků nad historickým centrem města. Apartmány jsou plně vybavené a jsou určeny jak pro dlouhodobý, tak i krátkodobý nájem. Součástí Residence Vyšehradská jsou i společné prostory, což je venkovní soukromá zahrada a vnitřní společenská místnost.

Residence Vyšehradská

KONTAKT

Líbí se Vám residence Vyšehradská?

Rezervovat

Rezervujte si jí a podívejte se na další residence v České republice a zahraničí.

Loft, 60 m²

Podkrovní plně vybavený apartmán má vlastní koupelnou i kuchyň. Apartmán je vhodný pro 2 osoby a je určen ke krátkodobému pronájmu. Z oken apartmánu se můžete kochat nádherným výhledem na Karlovy Vary.

Navštívit

1L, 1+1, 26 m²

Apartmán 1L je v prvním patře residence, je kompletně a moderně vybavený, má vlastní koupelnu i kuchyni a je vhodný pro 2 osoby. Apartmán 1L je určen pro dlouhodobý pronájem.

Navštívit

2P, 1+1, 39 m²

Apartmán 2P je ve druhém patře residence, je kompletně i moderně vybavený a je připravený pro krátkodobé návštěvy 2 až 3 osob. Apartmán 2P je určen pro krátkodobý pronájem.

Navštívit

3L, 1+1, 32 m²

Apartmán 3L je ve třetím patře residence, je kompletně a moderně vybavený, má vlastní koupelnu i kuchyni a je vhodný pro 2 osoby. Apartmán 3L je určen pro dlouhodobý pronájem.

Navštívit

O nás

Když cestujeme snažíme se vybírat místa, která nabízí něco navíc. Ať už je to domácí prostředí, moderní vybavení, krásný výhled na město nebo zahrada plná ovoce, chceme něco jiného než sterilní hotelové prostředí. Proto jsme vytvořili sérii residencí, které nabízí přesně to, co sami hledáme. Pokud jste alespoň trochu jako my, garantuji vám, že se k nám budete vracet.

Kontaktujte nás


    Více o zpracování a ochraně osobních údajů naleznete zde.

    Více o využití technologie cookies zde.